השתלמויות מקוונות ופיתוח מקצועי במכללת הרצוג
תש"ף | 2019

• השתלמויות מקוונות • השתלמויות פנים אל פנים
• השתלמויות בית ספריות • פתיחת הקורסים מותנים במס' הנרשמים

קורס הסמכות החדשה

רכז: ד"ר צחי לב-רן

איך מתמודדים עם אלימות בכיתה ובהפסקה? מה הקשר הנכון בין הורים למורים, וכיצד מורים יכולים לתמוך אחד בשני? כיצד ניתן לחזק את מעמדו של המורה, תוך שמירה על כבודו של התלמיד? הקורס מעניק כלים איכותיים, מבוססי תיאוריה, מחקר והתנסות, לחיזוק סמכות המורה, לפי עקרונות הסמכות החדשה.

קורס פדגוגיה מוטת עתיד

רכזת: ד"ר אחינעם יעקבס

כיצד יראה בית הספר בעתיד? מה יהיה תפקיד המורה? כיצד יראו השיעור והשיח עם התלמידים? פמ"ע- פדגוגיה מוטת עתיד, מבקשת להתאים את אנשי החינוך ואת בית הספר לאתגרי העתיד ולאפשר למידה והוראה המכוונת לבניית ערכים, גישות ומיומנויות הרלוונטיים לעולם המשתנה שלפנינו, תוך בניית התלמיד כאדם שלם בתוך מציאות משתנה. הקורס יעסוק בתיאוריה ויקנה כלים פשוטים ואיכותיים לבניית מערכי שיעור ברוח הפמ"ע.

קורס מענה למחוננים ומצטיינים בכיתה הטרוגנית

רכזת: רחל ארליך

האתגר: טיפוח תלמידים מחוננים ומצטיינים בכיתה ההטרוגנית. איך עומדים בו?
- באמצעות יצירת מרחב כיתתי מאתגר ומעודד מוטיבציה; שימוש בדרכי הוראה מתאימות ומתן מענה לצרכים החברתיים והרגשיים. במהלך הקורס נלמד על האתגרים ועל הכלים להתמודדות.

קורס אבולוציה ואמונה

רכז: ד"ר דב ברגר

תיאוריית האבולוציה נתפסה בעיני הוגים רבים ככפירה, אחרים לא ראו בה בעיה. בהשתלמות זו נעסוק בהגות יהודית ביחס לתיאוריית האבולוציה, נתרכז בשלוש דמויות מרכזיות: הרב קוק, הרב סולובייצ'יק, והרבי מלובביץ'. נעסוק גם בגישתן של דמויות חשובות נוספות, כגון פרופ' ישעיהו ליבוביץ', הרב גדליה נדל, והרב פרופ' יונתן זקס.

כל ההשתלמויות מוכרות כהשתלמויות אופק חדש ועוז לתמורה בהיקף של 30 שעות

לפרטים נוספים ולהרשמה
השאירו פרטיכם
וניצור אתכם קשר בהקדם

הרצוג. לדעת. לחנך.